Özen'den Lodeiro açıklaması

Özen'den Lodeiro açıklaması
Özen'den Lodeiro açıklaması
Beşiktaş'ın Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Nicolas Lodeiro transferi hakkında konuştu.

TRT Spor 'da katıldığı programda açıklamalarad bulunan Önder Özen, Lodeiro transferinde ufak pürüzlerin devam ettiğini belirtirken, gündemde olduğu iddia edilen Pappis Cisse ile ilgili ise "Benim bir bilgim yok" dedi.

Beşiktaş'ta stat krizi çözüldü


İşte Önder Özen'in açıklamaları:

LODEIRO TRANSFERİNDE PÜRÜZ VAR MI?

"Lodeiro konusunda görüşmeler başladı, finale doğru gidiyor. Ödeme planları ile ilgili pürüzler var. Arkadaşlarımız da bunları çözmek için ellerinden geleni yapıyor. Brezilya kulübü bizim düşündüğümüzden daha yüksek rakamlar telaffuz ediyor. Arkadaşlarımız pazarlık halinde, indirebilmek için. Çok değerli bir hale geldikten sonra bonservisini almak için sıkıntı çekmek istemiyoruz. Kiralama ücretini taksitlendirmeye ve opsiyonu düşürmeye çalışıyoruz. Gerekli görüşmeler yapılıyor. Son durum KAP'a bildiri yaptığımız şekildedir. Ayrıca biz Botafogo kulübüne biz açıklama yapmadan siz yapmayın diye tembih ettik."

PAPPIS CISSE GÜNDEMDE Mİ?

"Papiss Cisse ile ilgili bir teşebbüsten haberim yok. Çok değerli bir oyuncu, benim de beğendiğim bir oyuncu. Beşiktaş'ta fark yaratabileceğini düşündüğüm bir oyuncu. 3 tane imza düşünüyoruz. Cisse'nin altına imzamı atarım ama kendisi ve kulübü imzaları atar mı bilemiyorum. Kulüp olarak bu oyuncuyla ilgili bir girişimimiz yok."

Ahmet Kavalcı: Lescott için tek engel...


"ALTYAPIYI ÜMRANİYE'YE GETİRMEK..."

"Altyapıyı Ümraniye'ye getirebilir miyim diye bir planım var. Buradan ayrılırsam bunu yaptığım için kendimle gurur duyarım. Beşiktaş'ta ne yaptın derlerse buraya altyapıya taşıdım derim."

"FUTBOLCULAR ARTIK BİZE BEDEL ÖDETEMEYECEK"
"Beşiktaş'ta artık çok çalışmayıp sürekli sakatlık geçiren futbolcular bedellerini ödemek zorunda kalacaklar. Rekabet etmeyenler bize bedel ödetemeyecekler, biz onlara bedel ödeteceğiz

GÖKHAN TÖRE KONUSU

"Gökhan Töre için 3 farklı taraf var. Başka türlü bir tarihte konuşmak gerekir. Kuralları ben koymadım, KAP var. Oranın takip edilmesi gerekiyor. Benim bir şey söyleyemem doğru değil.

Almeida salonda çalıştı