Özer Hurmacı: Maç tekrar oynanabilir!

Özer Hurmacı: Maç tekrar oynanabilir!
Özer Hurmacı: Maç tekrar oynanabilir!
Türk Telekom Arena'da Galatasaray'a 2-1 kaybettikleri maçta haksız bir kırmızı kart gören Trabzonsporlu Özer Hurmacı, "Bu maçın tekrarı oynanabilir. Kırmızı kartlar ve diğer hatalar telafi edilsin" açıklamasıyla Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) seslendi.

RADİKAL - Türk futbol tarihine geçen maçta kırmızı kart gören futbolculardan biri olan Trabzonsporlu Özer Hurmacı, 2-1 kaybedilen karşılaşma sonrası 360 kanalında yayınlanan 'Telegol' programına çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haksız yere kırmızı kart gördüğünü vurgulayan bordo-mavili futbolcu, "Top omuzuma çarptı, hakeme bunu söyledim. 'Bana itiraz etme' dedi, sarı kart verdi. İkinci kartta, topa müdahale ettim, korktum Carole ayağıma vurmasın diye. Kartı başkasına çıkardı zannettim. Ben 11 senedir Süper Lig 'deyim, ilk defa böyle bir şey yaşadım. Bütün takımın morali bozuldu, onları eksik bıraktım. Sonra maç başka yere gitti" ifadelerini kullandı.

Hakem Deniz Ateş Bitnel'in kendisine haksız bir kart gösterdiğini belirten Özer Hurmacı, "Bu kararlar düzeltilmeli. Maçın tekrarı oynanabilir. Bizim kırmızı kartlarımız ve diğer hatalar telafi edilsin. Mağduruz ve hakkımız yendi. Daha önce de şahit olduk, kırmızı kartlar ertelendi. Bize de gereken yapılsın. Çok sinirliyim ama sakin konuşuyorum" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta'dan çok sert açıklamalar

Hami Mandıralı: söyleyecek bir şeyim yok

Mustafa Denizli: Hakemin kartları doğru dediler!