Özer Hurmacı seferberliği

Özer Hurmacı seferberliği
Özer Hurmacı seferberliği
Trabzonspor Teknik Sorumlusu Hami Mandıralı, sağlık kurulundan Özer Hurmacı'nın Pazar günü oynanacak Galatasaray maçına kadar yetiştirilmesini istedi.

Sağlık kurulunun, Hami Mandıralı'nın uyarısıyla Özer Hurmacı ile özel olarak ilgilendiği, bordo-mavili futbolcunun Galatasaray maçında oynama ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

Özer Hurmacı, Galatasaray maçında sahada olmayı çok istediğini belirterek, "Takımız için oldukça önemli olan bu maçta bende arkadaşlarımla birlikte mücadele etmek istiyorum" dedi.

MALOUDA FİRARDA
Trabzonspor'da kimseye haber vermeden izinsiz olarak dünkü antrenmana çıkmayan Fransız futbolcu Florent Malouda, bugün de Trabzon'a dönmedi. Yıldız futbolcunun Trabzonspor'da yeteri kadar forma şansı bulamadığı için sitem ettiği ve sezon sonunda sözleşmesini feshetmek için Trabzonsporlu yöneticilerle bir görüşme yaptığı iddia edildi. Sezon başında bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Fransız oyuncunun Trabzonspor'dan yine bonservis bedelsiz ayrılmak istediği ve bu konuda pazarlık yapacağı belirtildi.

TRABZONSPOR'DAN ÖZKAN SÜMER AÇIKLAMASI

Bordo-mavililer, eski kulüp başkanlarından Özkan Sümer'in kulüpte alt yapı koordinatörü olarak çalıştığı dönemde sözleşmesinin haksız yere feshedildiğini iddia ederek, kulübe dava açmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Trabzonspor'un internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Özkan Sümer ile ilgili çıkan haberler üzerine bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissedilmiştir. Özkan Sümer, hakkı olmayan, iş hukuku ve uygulamalarına aykırı bir tutumla, çalışmadığı sürenin maaşlarını talep ederek icra takibi başlatmıştır. Bu konuya ilişkin tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." Yunus Emre SEL (DHA)