Pandev açıklaması şaşırttı!

Pandev açıklaması şaşırttı!
Pandev açıklaması şaşırttı!
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı takımda geleceği merak edilen futbolcular hakkında konuştu.

TELLES'E GELEN TEKLİFİ AÇIKLADI

Alex Telles ve Wesley Sneijder hakkında net ifadeler kullanan Abdurrahim Albayrak, "Futbolcularımızın menajerlerine satmayı düşünmediğimizi söyledim. Alex Telles için satın alma opsiyonlu kiralık teklif geldi. Satın alma opsiyonu fazlasıyla iyiydi, ama kabul etmedik. Sneijder'i de elden çıkarmak gibi bir düşüncemiz yok" dedi.

Yarsuvat: Bir miktar istendiğini duydum


PANDEV'E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Makeden futbolcu Goran Pandev hakkında da önemli sözler söyleyen Albayrak, "Bruma, Emre Çolak, Pandev hepsi oynuyor. İzmir 'de Pandev'in attığı ikinci gole hayran kaldım. 'Ben golcüyüm, ben baya futbolcuyum' diyor. Yasin'i de satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu.

"EBOUE, YABANCI SINIRLAMASINA TAKILDI"

Emmanuel Eboue'yi takımda düşünmedikleri vurgulayan Albayrak, "Eboue'yi oynatmamız mümkün değil. Kendisi TFF'ye bildirilmemiş. Eboue'nin transferini ben yaptım, çok memnun olduğum bir oyuncuydu. Yabancı sınırlamasına takıldı. Ocak ayının ilk haftasında TFF yabancı sınırlamasıyla ilgili bir karar açıklayacak. Bütün kulüpler nefes alacak. Bu önümüzdeki sene için geçerli olacak. Türk futbolcu piyasasında inanılmaz rakamlar ödenmeye başladı, takımların seviyesi düştü, bu ortadan kalkacak" açıklamasını yaptı.

"ENGİN VE YİĞİT GİDECEK"

Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan'ı da devre arasında göndereceklerini dile getiren sarı-kırmızılı yönetici, "Biz gittikten sonra baya sıkıntılar oldu. Engin kaliteli ve iyi bir futbolcudur. Türk futboluna tekrardan yararlı olacaktır. Fatih hocam, Yiğit'i çok istedi Manisa'dan aldık. Genç kardeşimin bir kulübe gidip kendini göstermesini istiyorum. Artık kafasını futbola vermeli" ifadelerini kullandı.

Fernando Muslera'ya dev talip