'Pandev çok gereksiz bir transfer'

'Pandev çok gereksiz bir transfer'
'Pandev çok gereksiz bir transfer'
Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan, Anderlecht maçının ardından sarı-kırmızılı takımın oyununu değerlendirdi.

360'da yayınlanan 'Telegol' programına açıklamalarda bulunan Ümit Karan, "Açıkçası stada çok ümitli gelmiştim. Bence Anderlecht şu anda Şampiyonlar Ligi'nin en zayıf takımı. Kaybettiğin 2 puan var. Zaten seyirci de tepkisini koydu. Futbolcular güvenini kaybetmiş" dedi.

Cimbom'da kriz! Sneijder rest çekti


Sarı-kırmızılı takımın eski golcüsü, yeni transfer Goran Pandev hakkında, "Bence çok gereksiz bir transfer. Maçta çok da fazla süre buldu. İlk yarıda denedin, baktın olmuyor çıkartacaksın. O kadar zaman bulması bile mucizeydi. İyi bir transfer olmamış Galatasaray için. Bunun gibi binlerce Türk oyuncu var. Pandev yerine Olcan Adın ya da Tarık Çamdal gibi oyuncularla maça başlayabilirdi" ifadelerini kullandı.

Kaptan Selçuk İnan için yapılan eleştirilere de değinen Ümit Karan, "Onun hep arkasında durduk, kendisini bulması gerekiyor. Hoca fırsat veriyor, artık bir şeyler yapmlı. Seyircinin tepkisi olağan şeyler, iyi oynayınca yine seyirciyi arkasına alabilir" açıklamasını yaptı.

BİR YORUM DA KARAMAN'DAN

Makedon oyuncu hakkında değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Hikmet Karaman da, "Açık söyleyeyim yetenekli oyuncu olabilir ama sahada var mıydı? Ben böyle bir oyuncu görmedim" dedi. (Sporx.com)

Aysal'dan Prandelli'ye destek