Pandev için şok sözler!

Pandev için şok sözler!
Pandev için şok sözler!
Sezon başından bu yana performansıyla hayal kırıklığı yaratan Goran Pandev için İtalyan avukat ve menajer Pasquale Madonna'dan acı bir itiraf geldi.

Transferin son gününde Goran Pandev'i İstanbul 'a getiren avukat Pasquale Madonna, TRT 1'de yayınlanan 'Stadyum' programına yaptığı açıklamada, Makedon futbolcunun artık yetersiz olduğunu ve 2. ligde oynayabileceğini dile getirdi.

İşte Galatasaray'ın sırrı! Nereden nereye...


Şampiy10'un haberine göre; Pasquale Madonna'nın çarpıcı sözleri şöyle:

"Pandev, İtalya Serie A'da veya üst düzey ligde oynamak için artık yeterli değil. Ancak 2. ligde (Serie B) oynayabilir. Norveç, İsveç ya da Belçika'da oynayabilir ama üst düzey bir ligde oynayamaz. Premier Lig, Bundesliga ya da La Liga'da oynayacak kadar iyi bir futbolcu değil. Goran'ı çok iyi tanıyorum, çok iyi bir çocuk ama artık eskisi gibi savaşamıyor."

SOKAĞA ATILAN MİLYONLARCA EURO!   

Sezon başında Goran Pandev'i Galatasaray'a getiren avukat ve menajer Pasquale Madonna'nın 4 ay sonra Makedon oyuncu için söylediği sözler, Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat'ın geçtiğimiz günlerde transferler için yaptığı eleştirilere ve sokağa atılan milyonlarca Euro'ya en iyi örnek oldu.

Sihirli değnek değil de ne?