Pandev'den Galatasaray itirafı!

Pandev'den Galatasaray itirafı!
Pandev'den Galatasaray itirafı!
Sezon başında Napoli'den Galatasaray'a transfer olan ancak Türkiye'de hayal kıırklığı yaşatan Goran Pandev, sarı-kırmızılı takımdaki geleceğine ilişkin konuştu.

Galatasaray 'a transferini "Pişmanlık duyduğum bir tercih" olarak yorumlayan Goran Pandev, sezon sonunda İtalya 'ya geri dönmek istediğini söyledi.

Kevin Constant adım adım Galatasaray'a

"UMARIM BURADAKİ İŞİM EN KISA SÜREDE BİTER"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Makedon oyuncu, "Genoa'ya transfer olmak isterim. Çok güzel bir şehir aynı zamanda pırıltılı ve önemli bir kent . Ancak ilk olarak Galatasaray'da yarım kalan işimi bitirmeliyim. Daha burada zamanım var. İtalya'da uzun yıllar geçirdim ve yurtdışı tecrübesi yaşamak istediğim için Napoli'den ayrıldım. Sonrasında neler yaşandığını zaten biliyorsunuz. Umarım buradaki işim mümkün olduğunca kısa süre içinde biter ve İtalya'ya dönerim" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı forma altında bekletileri karşılayamama nedeni hakında ise golcü futbolcu, "Galatasaray'da işler kötü gitti ama bunlar hayatın içinde olan şeyler. Burada bir çok sıkıntı yaşadım. Cesare Prandelli gönderildi ve sakatlıklar yaşandı" şeklinde konuştu.

İşte Nihat Doğan'ı yakan madde!