Parayı Trabzonspor mu yatırdı?

Parayı Trabzonspor mu yatırdı?
Parayı Trabzonspor mu yatırdı?
Eskişehirspor'un Erkan Zengin'e bir anda 640 bin Euro ödemesi Fenerbahçe cephesini harekete geçirdi. Parayı kimin yatırdığı araştırılırken, ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe 'nin Erkan Zengin transferindeki yılan hikayesi sürüyor... Eskişehirspor yönetiminin bir anda gerekli parayı bulup yatırmasıyla transferin çıkmaza girmesi, herkesi şaşkına çevirdi. Başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları, bu konuda her türlü detayı araştırıyor. Sadece onlar da değil; Erkan Zengin ve manajeri de bu durumu açıklığa kavuşturmak için çaba sarf ediyor.

Erkan Zengin patladı: Fenerbahçe...


Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; 4 aydır Erkan Zengin'e para ödemeyen Eskişehirspor Kulübü'nün, yıldız oyuncunun Fenerbahçe'ye transferini duyduğu anda 800 bin Euro 'luk paranın 640 bin Euro'sunu hemen yatırması akıllarda, "Bu para nasıl geldi?" sorusunu uyandırdı. Araştırmalarda ilk belirlenen hedef ise Trabzonspor. Karadeniz ekibi de Erkan'ı transfer etmek istiyor. İddiaya göre bundan dolayı 640 bin Euro Trabzonspor tarafından Eskişehirspor'a verildi ve Fenerbahçe'ye transferine engel olundu.

YARIN YİNE ÖDEME VAR

Erkan Zengin'in durumunda yarın da büyük bir önem taşıyor. Çünkü yıldız futbolcunun daha önce çektiği ihtarnamenin süresi yarın bitiyor. Ve Erkan'ın hesabına 210 bin Euro daha yatırılması gerekiyor. Bu paranın yatırılıp yatırılmayacağı şu an için belli değil. Ancak belli olan bir şey varsa o da transferin iyice arapsaçına döndüğü.

İsmail Kartal: Erkan Zengin'i Sow yüzünden istedim