'Paris Hilton yakışır sana'

Galatasaraylı taraftarlar kız arkadaşıyla paparazzilere yakalanan Arda Turan'a yeni bir partner buldu: Paris Hilton.

İSTANBUL - Galatasaraylı taraftarlar kız arkadaşıyla paparazzilere yakalanan Arda Turan'a yeni bir partner buldu: Paris Hilton. Yeni sezon hazırlıkları Florya'da başladığından bu yana idmanlarda takıma destek veren Sarı-Kırmızılı yandaşların ilgisi dün genç yıldızın üstündeydi. 100 kadar taraftar, önce 'Playboy Arda' diye tempo tutarken daha sonra da 'Arda-Paris el ele', 'Paris Hilton çıktı cezaevinden, Arda Turan tutsana onu belinden', 'Paris Hilton yakışır sana' diye bağırdı ve Arda Turan'a destek verdi. Taraftarlar, evlendikten sonra ilk kez antrenmana çıkan Okan'ı da unutmayıp 'Mutluluklar Okan' diyerek tecrübeli oyuncuyu tebrik etti.
İstanbul'daki ilk etap çılaşmaları son sürat sürüyor. Dün sabah bir grup salonda, bir grup da sahada çalıştı. Teknik direktör Feldkamp saha bölümüne katılmadı ve salonda çalışan oyuncularla ilgilendi. Antrenmana, sağlık kontrolünden geçen Hasan Şaş, Ayhan, Emre, Volkan Yaman, Aykut, Cihan, Özgürcan ve Necati'nin yanı sıra tedavileri süren Aydın, Carrusca ve Uğur Uçar katılmadı.
Yeni formalarda hayal kırıklığı
Sıcak havada yapılan antrenmanda adeta futbolcuların pestili çıktı. Futbolcular antrenman sonrasında bol bol sıvı tüketerek rahatlamaya çalıştı. Antrenmanda en çok zorlanan futbolculardan biri yeni transfer Lincoln olurken, Hakan Şükür'ün yer aldığı grupta koşan Brezilyalı futbolcunun, sürekli geride kalması dikkati çekti. Hakan'ın ise yaşına rağmen tempolu koşularda en önde yer aldığı ve zorlanmadığı gözlendi.
Antrenman sonrasında Hakan Şükür, Arda, Song ve Lincoln taraftarlara imza dağıttı. Taraftarların en çok ilgi gösterdiği Lincoln, yoğun imza talepleri nedeniyle uzun süre tribünün önünden ayrılamadı. Yıldız oyuncu, kimseyi kırmayınca soyunma odasına en son giden oyuncu oldu. Akşam antrenmanında ise teknik direktör Feldkamp performansını beğenmediği Hasan Şaş'la bir görüşme yaptı.
Önceki gün futbol takımının yeni sezonda giyeceği antrenman, kamp ve maç formalarının tanıtımı yapıldı, ama taraftarlar dün hayal kırıklığı yaşadı. Sabahki idman öncesi GS Store'a giden taraftarlar, yeni formaları raflarda bulamadı. (Spor Servisi)