Pascal'dan karşı atak

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fransız
oyuncu Pascal Nouma, "Sana yapılan büyük haksızlık. Hakkını ara" dedi. Bunun üzerine dönüş biletini açığa aldıran Nouma, Beşiktaş'ı dava etmeye karar verdi.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fransız
oyuncu Pascal Nouma, "Sana yapılan büyük haksızlık. Hakkını ara" dedi. Bunun üzerine dönüş biletini açığa aldıran Nouma, Beşiktaş'ı dava etmeye karar verdi. Herşey kaptan Tayfur için düzenlenen sürpriz doğumgünü partisinde gerçekleşti. Önceki günkü yönetim kurulu toplantısında Fenerbahçe maçında yaptığı hareket yüzünden bileti kesilen Pascal Nouma, arkadaşlarıyla vedalaşmak için partiye geldi. Burada teknik direktör Lucescu ile sohbet eden Fransız oyuncu, Rumen hocanın ağzından çıkan sözler nedeniyle hemen ülkesine dönmekten vazgeçti.
Lucescu, Pascal'a, "Takımla ilişiğinin kesilmesi çok aceleye geldi. Bu olayda benim büyük bir rolüm yok. Sana haksızlık yapıldı, hakkını sonuna kadar ara" dedi. Bu sabah ülkesine gidecek olan Nouma da bunun üzerine dönüş biletini açığa alıp, menacerine haber gönderdi ve Siyah-Beyazlı kulübü dava etmeye karar verdi. Fransız'ın bu tavrı karşısında Siyah-Beyazlı kulübün nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu.
Deplasmanda oynayacakları Elazığspor karşılaşması hazırlıklarını sürdüren Siyah-Beyazlılar'da, dün yapılan idman büyük bir neşe içinde geçti. Sergen Yalçın'ın düz koşu yaptığı, İlhan Mansız'ın ise sadece çift kaleye katıldığı çalışmada, Mircea Lucescu oyuncularına birebir adam markajı, pres, diripling ve ardından da çift kale maç yaptırdı. Sakatlıkları düzelen Sergen Yalçın, ve Ahmet Dursun Elazığspor maçında forma giyebilecekler. Fenerbahçe maçında kafasına top çarptığı için geçici hafıza kaybına uğrayan Brezilyalı futbolcu Zago'nun durumunun düzeldiği ve onunda Elazığspor maçında oynayabileceği açıklandı.