Pato'dan sürpriz Galatasaray itirafı

Pato'dan sürpriz Galatasaray itirafı
Pato'dan sürpriz Galatasaray itirafı
Brezilyalı futbolcu Alexandre Pato, Galatasaray'ın kendisi ile ilgilendiğini doğruladı. Brezilya basınına konuşan Pato, "Galatasaray'ın bir ilgisi olduğunu biliyorum ancak henüz somut bir şey yok. Corintians'ın ne düşündüğünü görmek lazım" dedi.

Forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray ’da Pato sürprizi yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Corintians’a Pato’yu kiralama teklifiyle giden Galatasaray'ın olumsuz yanıt aldığı haberleri gelmişti. Bu teklifin doğru olup olmadığı tartışılırken Pato’dan sürpriz bir açıklama geldi.

Brezilya basınına konuşan Alexandre Pato, "Galatasaray'ın bir ilgisi olduğunu biliyorum ancak henüz somut bir şey yok. Corintians'ın ne düşündüğünü görmek lazım. Profesyonel bir oyuncuyum. Amacım burada (Sao Paulo) kalmak çünkü burada mutluyum. Başkanla sürekli görüşüyoruz ve bunu söylüyorum. Yine de transfer dönemi bitene kadar ne olacağını söylemek zor" diyerek transferi hakkında konuştu.

Bonservisi Corinthians'ta olan ancak Sao Paulo'da kiralık forma giyen Pato için Corinthians Başkanı Roberto de Andrade de G.Saray'dan 5 milyon Euro ’luk teklif aldıklarını fakat 10 milyon Euro’dan aşağı bir fiyata oyuncuyu satmayacaklarını dile getirmişti.

Alexandre Pato ile G.Saray dışında Queens Park Rangers, Sunderland, Tottenham, Fiorentina, Sampdoria ve Wolfsburg'un da ilgilendiği iddia ediliyor.