Peki şimdi ne olacak? G.Saray küme düşer mi?

Peki şimdi ne olacak? G.Saray küme düşer mi?
Peki şimdi ne olacak? G.Saray küme düşer mi?
Galatasaray Liv Hospital'ın Fenerbahçe Ülker ile oynanacak olan şampiyonluk maçına çıkmama kararının ardından gözler Türkiye Basketbol Federasyonu'na çevrildi.

Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun Fenerbahçe Ülker'e seyircisiz oynama cezası vermediği ve son dönemdeki tutum ve davranışlarından dolayı Fenerbahçe Ülker ile oynanacak olan şampiyonluk maçına çıkmama kararı aldı.

Galatasaray Spor Kulübü'nde Fenerbahçe Ülker maçına çıkmama kararı oybirliği ile alındı. Cevabı beklenen sorular ise şu şekilde:

1-GALATASARAY KÜME DÜŞÜRÜLECEK Mİ?

2-KARARIN ALTINDA İMZASI BULUNAN İSİMLER CEZA ALACAK MI?

3-YAYINCI KURULUŞ, G.SARAY HAKKINDA DAVA AÇACAK MI? NELER OLACAK?

Galatasaray Liv Hospital'ın maça çıkmama kararının ardından Türkiye Beko Basketbol Ligi'nde 2013-2014 sezonunun şampiyonu çok büyük bir ihtimalle Fenerbahçe Ülker olacak.

Galatasaray Liv Hospital'ın Fenerbahçe Ülker maçına çıkmama kararının ardından gözler Türkiye Basketbol Federasyonu'na çevrildi. Türkiye Basketbol Federasyonu, maça çıkmama kararı alan Galatasaray Liv Hospital'ı hükmen mağlup sayacak ve büyük bir olasılıkla sarı-kırmızılı kulüp maça çıkmama kararından dolayı disiplin kuruluna sevk edilecek.

Herhangi bir turnuvadan men edilme tehlikesi bulunmayan Galatasaray Liv Hospital'ın Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından önce savunması alınacak ardından da gerekli görüldüğü takdirde sarı-kırmızılı kulübe idari para cezası uygulanacak.