Pereira: Galatasaray hiç pozisyona girmeden 1 puanı aldı

Pereira: Galatasaray hiç pozisyona girmeden 1 puanı aldı
Pereira: Galatasaray hiç pozisyona girmeden 1 puanı aldı
Galatasaray'ın sadece savunma yaptığını belirten Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, "İnanılmaz bir olay. Hiç pozisyona girmeden buradan 1 puanla ayrıldılar" dedi.

RADİKAL - Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, karşılaşma sonrası şu değerlendirmeyi yaptı: "Aslında çok iyi bir maç çıkardık. Oyunun hemen hemen tamamını domine ettik. 2-3 gol atabilecek pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik. Rakibimiz yaptığımız tek hatada golü buldu. Futbol böyle bir oyun , yapacak bir şeyimiz yok.

İkinci yarıda 3-4 iyi pozisyon yakaladık ama son pası vermeyi başaramadık. Eğer onları verseydik maçı çok daha erken bitirebilirdik. Rakibimiz son dakikalarda üzerimize geldi biz de kontra ataklar yakaladık ama değerlendiremedik. İstediğimizi yapsak 3-0, 4-0'ı konuşuyor olacaktık. Takımımı ve taraftarlarımızı tebrik ediyorum.

Olcan Adın'ın golü gerçekten inanılmaz. Biz pozisyonumuzu almıştık ama golü kalemizde gördük. Ben böyle bir maçtan sonra burada hata bulmak ve kimseyi suçlamak için bulunmuyorum. Rakip sadece savunma yaptı ve hiç pozisyona girmeden buradan 1 puanla ayrıldı"