Pereira: Galatasaray'a başka kupa yok

Pereira: Galatasaray'a başka kupa yok
Pereira: Galatasaray'a başka kupa yok
Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, takımını topladı ve futbolcularına, "Galatasaray'a artık başka bir kupa vermemeliyiz. Tüm kupalara talibiz ve alacağız" dedi.

Vitor Pereira, ezeli rakip Galatasaray ’ın TFF Süper Kupa’yı kazanarak geçen sezonla birlikte 3 kupayı birden müzesine götürmesi sonrası takımı iyice hırslandırdı.

Shakhtar maçları sonrasında Şampiyonlar Ligi ’ne gruplara kalamadan veda etmesi sonrasında futbolcularıyla bir görüşme yapan Pereira, “Artık yeni hedeflerimize daha da sıkı sarılmalıyız. Tüm kupalara adayız ve hepsini de alacağız. Devler Ligi defterini erken kapatarak, Başkanımız Aziz Yıldırım’ı üzdük. Bütün bunlara rağmen bize inanıyor ve büyük destek veriyor” dediği öğrenildi.

"ÇIKIP SAVAŞACAĞIZ"

Konuşmasının devamında da Pereira, “Artık bundan sonra sahaya çıkıp savaşacağız ve kupaları bir bir kaldıracağız. Ezeli rakibimiz Galatasaray bizim önümüze geçti. Artık onları yakalayıp, başka bir kupa vermemeliyiz. Bütün bunları başaracak güçteyiz. Lig de ve kupa da bunu herkese göstereceğiz. Cuma günü büyük mücadele başlıyor. Süper Lig ’e iyi bir başlangıç yaparak önce Eskişehir’i, sonra da Atromitos’u yenerek, gerçek gücümüzü herkese göstereceğiz” ifadelerini kullandığı bildirildi. (Fanatik)