Pereira-Van Persie krizi sürüyor!

Pereira-Van Persie krizi sürüyor!
Pereira-Van Persie krizi sürüyor!
Fenerbahçe'de teknik patron Vitor Pereira ile Hollandalı yıldız Robin van Persie arasındaki gerginlik her geçen gün büyüyor. İkili, Samandıra'da birbirlerinin yüzüne bile bakmıyor.

Portekizli çalıştırıcı Vitor Pereira ile Akhisar Belediyespor maçında yedek kulübesine tekrar dönen Robin van Persie, saha içindeki konuşmalar dışında birbirleriyle iletişim kurmaktan ve görüşmekten kaçınıyorlar.

Fenerbahçe'den 210 milyon Euro'luk tazminat davası!

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bursaspor maçında yedek kalmasının ardından ikilinin arası bir türlü düzelmedi. Pereira, oyuncusuyla olan bu sıkıntıyı birebir görüşmek yerine tüm takımla yaptığı toplantıda gündeme getirmişti. Yaşanan diyalogun hoş olmadığını ama geride kaldığını belirtmiş, böyle bir durumu bir daha hiçbir futbolcusuyla yaşamak istemediğini dile getirmişti.

Böyle bir gerginlik bir daha yaşanmasa da Pereira ile Van Persie arasındaki buzlar erimedi. Beşiktaş derbisinde hocasının elini zoraki sıkan van Persie, Celtic deplasmanında hiç de alışık olmadığı bir görev üstlenmiş, ilk 11 oynasa bile pek bir varlık gösterememişti.

Hocasının kararlarını beğenmeyen ve bunu net bir şekilde belli eden Robin van Persie’nin, Pereira ile ipleri tamamen kopardığı öğrenildi. Takımının attığı gollere bile sevinmeyen Hollandalı futbolcunun tavrı camiada ciddi sıkıntı yarattı. Yönetimin bu tablodan bir hayli rahatsız olduğu, Sportif Direktör Giuliano Terraneo'dan konuyu çözüme kavuşturmasının istendiği kaydedildi.

Mehmet Ali Aydınlar 45 milyon Euro verecek mi?