Pereira'dan Başkan Aziz Yıldırım'a 'Başarı' sözü

Pereira'dan Başkan Aziz Yıldırım'a 'Başarı' sözü
Pereira'dan Başkan Aziz Yıldırım'a 'Başarı' sözü
Sezona köklü değişikliklerle ve flaş transferle başlayan Fenerbahçe'de Atromistos'la oynanacak Avrupa Ligi Play-off  turu maçı öncesi Başkan Aziz Yıldırım ve Teknik direktör Vitor Pereira bir araya geldi.

Sezona 2-0’lık Eskişehirspor galibiyetiyle başlayan ve Avrupa Ligi play off turunda oynayacağı Atromitos maçı öncesi Fenerbahçe ’de, Başkan Aziz Yıldırım ve Teknik direktör Vitor Pereira mini bir toplantı gerçekleştirdi.

Yeni sezon ile ilgili Portekizli çalıştırıcının Başkan Aziz Yıldırım’a "Başkanım, siz elinizden gelen herşeyi yaptınız. Bütün fedakarlıkları yaparak en iyi kadroyu kurdunuz. İstediğimiz oyuncuları kadroya kattınız. Artık sıra bizde. Siz bundan sonra arkanıza yaslanın ve futbolun keyfini çıkarın. Bundan sonra söz sırası bende ve futbolcularımda..." diyerek taahhütlerde bulunduğu belirtiliyor. 

Konuşmanın devamında başkana takımın henüz hazır olmadığını anlatan Vitor Pereira’nın, eksiklerin ve yeni transferlerin tam hazır olmasıyla güçlü bir takım olma sözü verdiği ifade ediliyor. Sadece Türkiye ’de değil Avrupa’da da başarı hedeflediğini söyleyen Portekizli çalıştırıcının bu sözlerinden sonra toplantıdan Başkan Aziz Yıldırım’ın memnun ayrıldığı belirtiliyor.