Pereira'dan Nani'ye şok yanıt!

Pereira'dan Nani'ye şok yanıt!
Pereira'dan Nani'ye şok yanıt!
Fenerbahçe'nin flaş transferi Nani, 2-0 kazandıkları Eskişehirspor maçında kendisine yapılan sert faullerden yakındı. Hakemlerin tekmelere göz yumduğunu söyleyen Portekizli, teknik direktör Vitor Pereira'dan beklemediği bir cevap aldı.: Bahane üretme, çözüm üret.

Sarı-lacivertlilerde teknik patron Vitor Pereira, oyuncusu eğer kusurluysa, hatasını futbolcunun suratına açık yüreklilikle söylüyor. Dinliyor, iletişime açık, ancak dinlemekle kalmıyor, yol da gösteriyor. "Sorunun değil, çözümün bir parçası ol" mesajı veriyor.

Pereira: Ronaldo ve Messi'yi istiyorum

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Portekizli çalıştırıcı, Nani'ye de bu perspektiften yaklaştı. Önce "Burada çözüm üretecek olan sensin. Evet sert fauller bir problem. Ama sen de çok yetenekli bir adamsın. Seni durdurmak için her şeyi yapmak isteyecekler. Buna alışmalısın" dedi.

Pereira, ardından Nani'nin Eskişehirspor maçında yaptığı hatayı açıkça gözler önüne serdi; Burada her şeyi tek başına yapmaya çalışma, bunu yapamazsın. Beraber hareket ettiğinizde ne etkili olduğunuzu gördük.

Sarı-lacivertli çalıştırıcı, son olarak Nani'ye çözüm sundu; Yakın oynaman gerekiyor. Tek kaldığın zaman bir şekilde seni durduruyorlar. Vuruyorlar, faul yapıyorlar. Hakem görmüyor. Hiçbir başarı bahane gibi değildir.

Rıdvan Dilmen: Benimle alay ettiler ama...