Perekli: Mağlubiyeti hak etmedik

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 3-2 yenilen Trabzonspor'da, kulüp profesyonel futbol şube menajeri Necmi Perekli, mağlubiyeti hak etmediklerini söyledi.

TRABZON - Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 3-2 yenilen Trabzonspor'da, kulüp profesyonel futbol şube menajeri Necmi Perekli, mağlubiyeti hak etmediklerini söyledi. Perekli, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Fenerbahçe deplasmanında iki gol bulmamıza karşın sahadan puansız ayrıldık. Yaptığımız bireysel hatalar bunda etkili oldu. Ancak üst düzey bir mücadele verdik. Mağlubiyeti hak etmedik" dedi.
Trabzonspor'un ilk yarının son haftalarında daha iyi bir futbol ortaya koyduğunu kaydeden Perekli, "Bu takım toparlanacak. İkinci yarıda herkes daha iyi bir Trabzonspor izleyecek" diye konuştu. Bu arada Necmi Perekli, teknik direktör Ersun Yanal'ın belirlediği futbolcuları izlemek üzere Avrupa'ya gitti. Avrupa'nın kuzey ülkelerinde bazı maçları izleyecek olan Perekli, hafta içi Türkiye'ye dönerek Yanal'a raporunu sunacak. Yönetim kurulunun da yarın yapacağı toplantının ardından transfer çalışmalarını yoğunlaştıracağı kaydedildi. Karadeniz ekibinde, Jefferson, Tomas Jun ve Risp'in de aralarında bulunduğu bazı oyuncularla yollarını ayrılabileceği öğrenildi. (Spor Servisi)