Perez, Cristiano Ronaldo'yu satıyor!

Perez, Cristiano Ronaldo'yu satıyor!
Perez, Cristiano Ronaldo'yu satıyor!
Real Madrid'in geçen hafta Atletico Madrid karşısında aldığı 4-0'lık yenilginin ardından doğum günü partisi düzenleyen Cristiano Ronaldo ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

İspanya ’nın El Confidencial gazetesi, Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez’in, Lionel Messi ile birlikte dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo'yu sezon sonunda satma kararı aldığını öne sürdü.  

Ronaldo'dan olay doğum günü partisi!


Gazeteye konuşan adının açıklanmasını istemeyen Real Madrid yöneticisi, “Başkan gözünü açtı. Geçen hafta Ronaldo’nun doğum günü partisi yapması sabrını taşırdı. Ronaldo’nun yaşı ilerliyor ve başkan onu en yüksek değerdeyken satma kararı aldı" dedi.

Gazete, Perez’in daha önce takıma getirdiği Luis Figo, Zinedine Zidane ve David Beckham’dan tek bir kuruş bonservis kazanamadığını hatırlattı. El Confidencial, Başkan Perez’in, Portekizli yıldız konusunda aynı hataya düşmemeye kararlı olduğunu ve oyuncuyu transfer etmek isteyen Manchester United’ın teklifini değerlendireceğini kaydetti.

Real Madrid Başkanı’nın, Manchester United ile sözleşme uzatmayı reddeden İspanyol kaleci David De Gea’yı da Ronaldo transferinde isteyeceği belirtildi.

Real Madrid'i şoke eden karar!