Petkovic'in koltuğu sallanıyor

Petkovic'in koltuğu sallanıyor
Petkovic'in koltuğu sallanıyor
İtalyan basını, 0-0 biten Lazio-Trabzonspor maçı ile ilgili haberlerde, son haftalarda galip gelemeyen teknik direktör Vladimir Petkovic'i eleştirdi.

ROMA (AA) - Corriee dello Sport gazetesi, "Lazio'da sadece ıslıklar" başlığını kullandığı haberinde, Trabzonspor ile 0-0 berabere kalınmasının hayal kırıklığı yaratığını belirtti. Haberde, Lazio'nun grupta liderliğe yükselememesinin yanı sıra ikinci turda güçlü 16 takımdan biriyle eşleşeceği vurgulandı.

Fırtına zirvede eser


Takımı galip gelemeyen Lazio Teknik Direktörü Vladimir Petkovic'in, maç sonunda ıslıkladığına da dikkat çekilen haberde, koltuğu sarsıntıda olan Petkovic'in yerine en kuvvetli adayın Basel'in Türk asıllı İsviçreli çalıştırıcısı Murat Yakın olduğu iddia edildi.

La Gazetta dello Sport"tun haberinde ise Petkovic'in maç sonunda söylediği "Bu şekilde daha ileri gidemeyiz" sözleri yer alırken, Boşnak asıllı Hırvat teknik adamın, Lazio tribünlerinden büyük tepki aldığına işaret edildi.

Tuttosport Gazetesi de "Birincilik yok" başlığını attığı haberinde, Lazio'nun kazanması gereken maçta bunu yapamadığı ve birincilik ile UEFA tarafından verilen 300 bin avroluk para ödülünü de kaçırdığı kaydedildi.

Hacıosmanoğlu: 'Şike yok' diyen namussuzdur


  ETİKETLER:

  Trabzonspor

  ,

  UEFA

  ,

  Roma

  ,

  Boşnak

  ,

  Fırtına

  ,

  Para

  ,

  İddia

  ,

  şike

  ,

  maç