Pirlo, Süper Lig'e geliyor!

Pirlo, Süper Lig'e geliyor!
Pirlo, Süper Lig'e geliyor!
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, İtalyan yıldız Andrea Pirlo ile görüştüklerini belirterek, "8 maçlığına Türkiye'de oynamaya hazır olduğunu söyledi" dedi.

Samuel Eto’o’yu kadrosuna katan Antalyaspor hız kesmiyor. Kırmızı-beyazlı kulüp, bu sefer de gözünü dünyaca ünlü İtalyan orta saha oyuncusu Andrea Pirlo'ya dikti.   

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Pirlo’nun menajeriyle görüşüp şartları öğrendiklerini söyleyen Gencer, bu transfere ilişkin bugün bir basın toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı. Gencer "Biz istersek Pirlo’yu da Gerrard’ı da transfer ederiz. Antalyaspor transferi tabu gibi gösterilen tüm yıldızları kadrosuna katacak güçte ve büyüklükte” dedi.

8 MAÇ İÇİN 2 MİLYON EURO

ABD'de New York City forması giyen Andrea Pirlo için İtalya’da bir dizi görüşmelerde bulunduklarını açıklayan Gencer, “Pirlo ve menajeri ile görüşmeler yaptık. 8 maçlığına Türkiye’de oynamak için hazır olduğunu söyledi. Biz de şartlarımızı anlattık. Dünyanın en önemli yıldızları Antalyaspor’a glemeye sıcak bakıyorlar. Çünkü Antalya yönetimi olarak hayal satmıyoruz. Gerçekleri konuşuyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Pirlo’nun menajerinin, Antalyaspor Başkanı ile görüştüğü ve 8 maç için 2 milyon Euro istediği ileri sürüldü.