Platini'nin tahmini: 5-5

Geleneksel 'Skor-toto' tahminimizde 135 kişiye 'sessiz derbi'nin skorunu sorduk. Bu kez 'uluslararası bir futbol figürü' de skor tahminimize katıldı.


Büyütmek için tıklayınız
Geleneksel 'Skor-toto' tahminimizde 135 kişiye 'sessiz derbi'nin skorunu sorduk. Bu kez 'uluslararası bir futbol figürü' de skor tahminimize katıldı. UEFA Başkanı Michel Platini, maçın '5-5' biteceğini tahmin etti. Ne var ki bu cevap bizi tatmin etmedi. Platini "Bu sonuç biraz gerçekdışı değil mi?" sorumuza ise "Evet ama politik" cevabını verdi.
Özdemir İnce tarafından açıklanan 'İkinci Cumhuriyetçiler'in takım kadrosunda, savunma bloğunda yer alan 'Fenerbahçeli' Cengiz Çandar'ın tahmini ise 1-1. Oyuncu-model Aysun Kayacı Galatasaray'ın 2-0 kazanacağını iddia ederken, müzisyen Rahmi Saltuk, mücadelenin golsüz biteceği kanısında. Bir başka müzisyen Yaşar da maçın 2-2 beraberlikle sonuçlanacağına inanıyor. 'Kargo' grubunun elemanlarından Koray Candemir, karşılaşmayı Galatasaray'ın 2-1 kazanacağını iddia etti. Film yönetmenlerinin tahminleri de şöyle: Zeki Demirkubuz: 1-2, Durul Taylan: 1-1, Reha Erdem: 3-1, Ömer Uğur: 2-1, Serdar Akar: 3-1. Sinema ve tiyatro oyuncularının tahminlerine gelince: Uğur Polat: 2-0, Zafer Algöz: 1-2, Erdal Beşikçioğlu: 2-4. Yazar İhsan Oktay Anar da maçı Galatasaray'ın 1-0 kazanacağına inanıyor. İşadamı Tuncay Özilhan'ın tahmini ise 2-2.