'Platini'ye başarılar'

İkinci yarının ilk mücadelesinde Kayseri Atatürk Stadı'nın tribünleri doluydu.

  • İkinci yarının ilk mücadelesinde Kayseri Atatürk Stadı'nın tribünleri doluydu.
    Ev sahibi ekibin yaklaşık 20 bin taraftarı, stadı doldurdu. Konuk Sarı-Lacivertli takımı ise İstanbul'dan ve çevre illerden gelen yaklaşık bin 500 taraftarı destekledi.
  • Dün yine tribünlerde geleneksel olduğu üzre, pankart şov vardı. Fenerbahçeli taraftarlar, yeni 'UEFA başkanı'na gönderme yaparken 'Platini'ye başarılar Haluk Ulusoy istifa', 'Allah rızası için Cim Bom'a bir sadaka', 'ÖSS'ye de girsek son sözümüz Fenerbahçe' gibi ifadeler kullandı. Kayseri Erciyessporlu taraftarlar ise İstanbul takımlarına karşı 'Bizler çoğalmadıkça onlar azalmayacak' yazılı pankart açtı.
  • Karşılaşmayı TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Kayseri milletvekilleri Niyazi Özcan, Mustafa Duru, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, Fenerbahçe Genel Sekreteri Vedat Olcay ve Kayseri Valisi Osman Güneş birlikte izledi.
  • Mehmet Aurelio, önceki akşam rahatsızlandığı için yedekte kaldı. PAF takımların mücadelesini ise konuk Fenerbahçe, Umut Güzelses'in golleri ile 3-0 kazanmayı bildi. Karşılaşmanın güvenliğini yaklaşık 2 bin polis, jandarma ve özel güvenlik görevlisi sağladı.