Platt: Bizim basın abartıyor

İngiltere Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü David Platt, İstanbul'da çok iyi karşılandıklarını belirterek, "24 saattir buradayız, herhangi bir gerginlik yok. Sadece maçın heyecanı var.

İSTANBUL - İngiltere Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü David Platt, İstanbul'da çok iyi karşılandıklarını belirterek, "24 saattir buradayız, herhangi bir gerginlik yok. Sadece maçın heyecanı var. Misafirperverlik çok iyi" dedi. İngiliz basınında birçok haber çıktığını anlatan Platt, "İngiliz basını sayfa doldurmak için futbolun dışında bir sürü şey yazdı. Ben bir ay önce Türkiye'ye gelmiştim. Burada herhangi bir tedirginlik görmedim. Futbol açısından bir heyecan vardı" diye konuştu.
Platt, A takımlar arasında zor bir maç olacağını kaydederek, şöyle devam etti: "İki takımda da maçı kazandıracak yeterli oyuncu var. Başabaş bir mücadele olacak. Kaybedersek bizim için kötü olur. Çünkü baraj maçı oynamamız gerekir. İki takım da grup lideri olup, Portekiz'e gitmek için oynayacak. Cumartesi günü sonuç ne olursa olsun, bence her iki ülkenin A takımı da Portekiz'e gider." (Spor Servisi)