Podolski: Aklımdan çıkmıyor!

Podolski: Aklımdan çıkmıyor!
Podolski: Aklımdan çıkmıyor!
Beşiktaşlı Mario Gomez ile birlikte Fransa maçı için Almanya Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan, karşılaşmanın ardından güvenlik tedbirleri kapsamında sabaha kadar soyunma odasında tutulan Lukas Podolski, artan terör olaylarından duyduğu endişeyi dile getirdi.

Galatasaray'ın Alman futbolcusu Lukas Podolski, son zamanlarda artan terör olaylarına değindi ve Almanya Milli Takımı forması altında Stade de France'deki saldırı gecesi hissettiklerini anlattı.

SportBild'e konuşan sarı-kırmızılı oyuncu, "O gece yaşadıklarım, profesyonel kariyerim boyunca yaşadıklarım içinde kesinlikle en kötü tecrübelerden bir tanesiydi. Bu olayların göbeğinde olmak tuhaf bir duyguydu. Orada sahanın ortasında bir takım düşüncelere kapılıyorsunuz. Avrupa Futbol Şampiyonası burada nasıl düzenlenecek diye şüpheye kapılıyorsunuz" dedi.

"BEN İSTANBUL'A GELDİĞİMDEN BERİ..."

Sezon başında İngiltere'nin Arsenal takımından Galatasaray'a transfer olan yıldız futbolcu, Türkiye'ye geldikten sonra benzer olayların yaşandığını vurgulayarak, "İstanbul'a geldiğimden beri bir çok ciddi saldırı oldu. Bu tip şeyler hep akılda kalıyor. Tabii şimdi de Paris'te ne olduğu da aklımızda olacak. Hannover'de ne oldu? Bu tip şeyleri hızlıca aklınızdan çıkaramıyorsunuz" ifadelerini kullandı. (Habertürk)