Podolski Galatasaray'a çok yakın

Podolski Galatasaray'a çok yakın
Podolski Galatasaray'a çok yakın
Galatasaray, Lukas Podolski transferinde büyük aşama kaydetti. Alman futbolcunun hafta içinde sarı kırmızılılara katılması bekleniyor.

RADİKAL - Galatasaray  Lukas Podolski ile 3 yıllık sözleşme imzalamaya çok yakın. Arsenal ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan deneyimli futbolcu ile yapılan görüşmelerde sona yaklaşıldı. NTV Spor'un haberine göre Premier Lig ekibinin ikna edilmesi durumunda Alman futbolcu Galatasaray'ın kadrosuna katılacak. 
 
Sarı kırmızılı yönetim, bir süredir Podolski ve menajeriyle görüşmelerini sürdürüyordu. Yıllık 3.5 milyon euro 'ya ek olarak sözleşmesinde başarı maddeleri isteyen yıldız futbolcu için pazarlıkların bitmek üzere olduğu belirtildi.  
 
Yönetim, bir yandan da Arsenal kulübü ile bonservis bedeli konusunda görüşmelerine devam ediyor. Arsenal ile yapılan pazarlıkların da olumlu gittiği, hafta içinde Podolski transferinin gerçekleşebileceği vurgulandı.  
 
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yönetime Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak için takımın hücum gücünün artırılması gerektiğini söylemişti. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Galatasaray yönetimi,  Van Persie, Gignac, Huntelaar ve Niasse ile temasa geçmişti.  
 
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de Podolski transferinin sarı kırmızılı taraftarın beklentisini karşılayacağı görüşünde. 


  http://www.radikal.com.tr/138716413871641

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Dünya Yıldızı mı ? Yoksa Aslında Bir Futbol Enkazı mı ? - user807286

  Bu içi geçmiş hormonlu polonyalı tam bir enkaz .Hiç kimse bunu taraftara dünya yıldızı diye kaktırmasın yahu bu adama GS dışında talip olan yok :)))) yazık değil mi 3 yıl sözleşme ve yıl başına 3 milyon küsur Euroya .Gs hatalarda ısrar ediyor sabri hatasından sonra bir de bu enkazlara sarılmak neyin nesidir ? Hamza denen antrenör vizyonu olmayan , günü kurtarayım yeter diyen çapsizin futbolcu tercihleri hamzanın dünya futbolundaki gelişmelerden ve futbol piyasasından ne kadar uzak olduğunun göstergesi.Dünyası Akhisarla sınırlı olan, geötiğmiz sezonda beşiktaşın becereiksizliği ve FB nin ihtiyarlar heyetinin ligi götürmeye nefesi yetmemesi sonucu kazanılan şans faktörünün ve Musleranın inanılmaz çıkışı ile kazanılan şampiyonluk kimseyi yanıltmasın .Hamzanın ne bir taktik başarısı var ne de vizyonu eğer GS camiası 4.yıldızla Bir kaç sene övünecekse boşuna transfer yapmayın bu enkazlara para vermeyin derim.