Podolski gazetecilerle tartıştı

Podolski gazetecilerle tartıştı
Podolski gazetecilerle tartıştı
Galatasaray'ın Alman futbolcusu, kask takmadan motora binip Etiler'de yemeğe gitti. Çıkışta fotoğrafı çekilmek istenince arkadaşlarının arabasına bindi. Sonra gazetecileri atlatıp motorunu aldı.

Lukas Podolski, önceki akşam Etiler'deki Nusr'et Steakhouse'da iki erkek arkadaşı ile yemek yedi. Alman futbolcu, yemek sonrası gazetecilerin kendisini motor üstünde görüntülemesine sinirlendi.

"NO FOTO NO FOTO"

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; gazetecilere tepki gösteren Podolski, 'No foto, no foto' diye bağırdı. Kask kullanmadan motorla mekana gelen futbolcu, evine gitmek içinde aynı yolu tercih edince olanlar oldu. Hiç bir güvenlik önlemi almadan yola çıkmak isteyen golcü futbolcu, gazetecilerin görüntülemekte ısrarcı olması üzerine bu düşüncesinden vazgeçti.

GAZETECİLERİ ATLATTI

Yaşanan olay sonrası mekana giren Podolski, sonrasında birlikte geldiği iki arkadaşına ait araçla arka kapıdan gitti ve ekanın valesine talimat vererek, 200 metre ileride olan otoparka motorunun getirilmesini istedi. Podolski, motorunu teslim aldıktan sonra gazetecileri atlatarak evinin yolunu tuttu.