Podolski kızağa çekiliyor!

Podolski kızağa çekiliyor!
Podolski kızağa çekiliyor!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Atletico Madrid karşısında olduğu gibi Trabzonspor maçında da sürpriz değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

RADİKAL - Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Atletico Madrid mücadelesinde Emre Çolak'ı ilk 11'de oynatıp, Hakan Balta'yı ön liberoya koyan, 4. yıldızın mimarlarından Yasin Öztekin'i ise yedeğe çeken Hamza Hamzaoğlu, maç içinde sistem değişikliğine gitmek zorunda kalmış, kadro tercihi nedeniyle 2-0'lık mağlubiyetin sorumlusu olarak gösterilmişti. Sarı-kırmızılı hocanın, kader maçı olarak görülen Trabzonspor sınavında da sürpriz bir kadroyu sahaya süreceği iddia edildi.

Yasin Öztekin’i, kendisini en rahat hissettiği bölge olan sol açığa geri almaya karar veren Hamzaoğlu'nun, Madrid maçında silik bir futbol sergileyen Alman yıldız Lukas Podolski’yi ise yedek kulübesine çekeceği öğrenildi. Sağ kanadı Umut Bulut’a emanet edecek olan 45 yaşındaki çalıştırıcının, Burak Yılmaz'a forvette, Wesley Sneijder'e ise 10 numara pozisyonunda görev vereceği belirtildi.

Orta alanda yeniden 2 ön liberoya dönecek olan Galatasaray 'a, her iki kanattaki değişikliğin nasıl yansıyacağı ve Podolski’nin yedek kalacağı için nasıl bir tavır takınacağı ise şimdiden merak konusu oldu.