Podolski'den ikinci isyan!

Podolski'den ikinci isyan!
Podolski'den ikinci isyan!
Astana maçında oyundan alınmasına sinirlenen Lukas Podolski, hocası Hamza Hamzaoğlu'na tepki gösterdi ve yerde duran su şişesi kasasını tekmeledi.

Galatasaray 'ın yıldızı Lukas Podolski, Trabzonspor maçının ardından Astana karşısında da oyundan alınmasına tepki gösterdi.

Hürriyet'in haberine göre; karşılaşmanın 68 .dakikasında yerini Jose Rodriquez'e bırakan Alman futbolcu, saha kenarına geldiğinde iki elini yana açıp, "Neden ben?" diye isyan etti. Hocası Hamza Hamzaoğlu'nun kararını beğenmediğini açıkça ifade eden Podolski, bununla da yetinmedi ve su şişelerinin bulunduğu kasaya tekme attı.

Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları

PODOLSKI: SİNİRLENMEM ÇOK NORMAL

Lukas Podolski, karşılaşma sonrası gazetecilerin bu olayla ilgili sorusuna ilginç bir yanıt vererek, "25 yıldır futbol oynuyorum. Benim bir problemim yok. Neden oyundan alındığımı bana sormayın, başkana ve hocaya sorun. Bana niye soruyorsunuz! Ben de oyundan ve skordan mutlu değilim. Tepkilerim normal. Hangi oyuncu çıkmak ister? Bir futbolcu gösterin ki, oyundan alınırken gülsün. Sinirlenmem çok normal" dedi.

"KAVGA ETTİLER VE PUAN ALDILAR"

Alman futbolcu, maçla ilgili olarak da, "Mutlu değiliz çünkü iki kez öne geçtik ama 1 puanla yetindik. Şampiyonlar Ligi'nde oynuyoruz ve tabii ki Astana’ya saygı duyacağız. Tehlikeli olduklarını biliyoruz, koştular, kavga ettiler ve puan aldılar. Bütün Şampiyonlar Ligi maçları zordur. Bugün bir kez daha gördük. Koşarsanız kazanırsınız. 15 şutumuz var ama şansımız yaver gitmedi" diye konuştu.

Hamzaoğlu: İki puanı kaybeden bizdik

ASTANA TARAFTARLARI, PODOLSKI'YE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ

Astana taraftarları Galatasaraylı Lukas Podolski'ye büyük tepki gösterdi. Alman futbolcunun topla her buluşmasında tribünlerden ıslık ve protesto sesleri yükseldi. Podolski, Şampiyonlar Ligi'ndeki eşleşmelerin belli olmasının ardından, Kazak halkıyla dalga geçen bir film olarak bilinen Borat filminin afişini sosyal medyadan paylaşıp, "Bekleyemiyorum" mesajını yazmıştı. Astanalı futbolcuların da Podolski'ye zaman zaman sert girmeleri dikkat çekti.

PODOLSKI: KAZAK HALKIYLA PROBLEMİM YOK

Podolski, Kazak halkının kendisine tepki göstermesi ile ilgili olarak, "Ben daha önce de Milli takım ile beraber Kazakistan’da bulundum. Benim Kazakistan ile ilgili bir problemim yok. Astana ilk kez Şampiyonlar Ligine kaldı. Bu onlar için çok güzel olmalı. Bugün gördük, heyecanlı idiler, koştular ve mücadele ettiler" yorumunu yaptı.