Podolski: Sonuçtan ve oyundan memnun değilim

Podolski: Sonuçtan ve oyundan memnun değilim
Podolski: Sonuçtan ve oyundan memnun değilim
Galatasaray'ın Alman futbolcusu Lukas Podolski, Şampiyonlar Ligi'nde Kazakistan'ın Astana ekibi ile 1-1 berabere kaldıkları maçta iyi bir mücadele ortaya koyamadıklarını söyledi.

İSTANBUL - Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Lukas Podolski, müsabakada elde ettikleri puanla UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkı kazandıklarını vurgulayarak, "UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağız ama sonuçtan ve oyundan memnun değilim. Sahadaki oyuncular yüzde yüzünü verdi ama böyle bir maçta 1-0 geriye düşüyorsak, işler zorlaşıyor. Yine de çabuk cevap vererek beraberliği aldık" diye konuştu.

Alman futbolcu, hafta içinde bir gazeteciyle yaşadığı gerginlikle ilgili soru üzerine şunları kaydetti:
"Bu durumda herkes beni suçlu görüyor. Kamuoyunda böyle bir algı var. Aslında olay hiç de öyle değil. Ben suçlu değilim. Ben herkese saygı duyuyorum. Şehir içinde ya da herhangi bir restoranda fotoğrafımı çekebilirler. Bunu kabul ediyorum. O gün o fotoğrafçı sınırları çok aştı. Aileme, eşime, oğluma hiçbir şekilde saygı göstermedi. Benim de tepkim bu yüzdendi. Ben bunu kabul edemem. Eğer bu durum bir daha tekrarlanırsa tepkim yine aynı şekilde olur." (AA)