Podolski'ye Astana'da şok tepki!

Podolski'ye Astana'da şok tepki!
Podolski'ye Astana'da şok tepki!
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam karşılaşacağı Astana'da tepki hazırlığı var. Kazak ekibinin taraftarların, kura çekimi sonrası sosyal medyadan Borat filminin afişini paylaşan Lukas Podolski'yi yuhalayacağı öğrenildi.

Astanalı genç taraftarların kurduğu "Astana Zhastary" taraftar grubunun lideri Enver Nurpeisov, Lukas Podolski'nin Şampiyonlar Ligi eşleşmesi sonrası Borat filminin afişini paylaşıp, 'Bekleyemiyorum' demesine büyük tepki gösterdi. Nurpeisov, "Top ne zaman Podolski'ye gelse hep birlikte ıslıklayıp yuhalayacağız. İnsanlar böylece, Kazaklar hakkında yapılan bu aptalca şakaya nasıl baktığımızı çok iyi anlayacaklar" ifadelerini kullandı.

Grosskreutz skandalının sorumlusu geri döndü

Nurpeisov, taraftar grubunun durumuyla ilgili olarak; "Kulüp henüz çok genç ve kültürü yeni yeni oluşuyor. Henüz oturmadı. Taraftarlar stadyumu dolduruyor ama tezahürat yapamıyor. Tüm stadyum takımı desteklemek istiyor ama ortaya çıkan şey kaotik bir gürültü oluyor. Birkaç hafta önce bazı taraftar grupları olarak organize olduk. Bu maçta taraftarlar olarak en büyük hedefimiz organize tezahüratlar yapmak" dedi.

Ayrıca, Nurpeisov instagram'dan da 10 adet maç biletini ücretsiz olarak hediye edeceklerini belirtti.

twitter -tweet" lang="tr">

Can't wait... pic.twitter.com/rfYJ8Acl2m

— Lukas-Podolski.com (@Podolski10) 27 Ağustos 2015