Polat: Kalli bizi şampiyon yapacak

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, grip olduğu için Austria Wien ve Oftaş maçlarında takımın başında yer almayınca görevinden ayrılacağı iddia edilen teknik direktörleri Feldkamp'a destek çıkarak "Aramızda hiçbir sorun yok.

İSTANBUL - Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, grip olduğu için Austria Wien ve Oftaş maçlarında takımın başında yer almayınca görevinden ayrılacağı iddia edilen teknik direktörleri Feldkamp'a destek çıkarak "Aramızda hiçbir sorun yok. Kendisi, 2 veya 3 Ocak'tan itibaren takımın başında olacak. O bizi şampiyonluğa taşıyacak" dedi.
Polat, sakatlık sorunu büyüyen Linderoth'un durumuna da değinerek "Kalçasında kemik büyümesi var ve ameliyat olursa en az altı ay oynayamayacak. Bu konuda İsveç Milli Takımı'nın doktorlarıyla görüş alışverişinde bulunacağız" diye konuştu.
Şimdi hedef Isaksson
Adnan Polat, Ümit Karan'ı ancak Avrupa'dan ciddi bir teklif gelirse satacaklarını ifade ederken Galatasaray, Ankaragücü'nden Emre Güngör'ü almasının ardından ikinci transferini de gerçekleştirmek için atağa kalktı. Genel menajer Adnan Sezgin, Manchester City'nin İsveçli kalecisi Isaksson'un transferini noktalamak için İngiltere'ye gitti. Isaksson, bu sezon ilk 11'de forma şansı bulamıyor. (Spor Servisi)