Ponpon kız Molly Shattuck'a tecavüz suçlaması!

Ponpon kız Molly Shattuck'a tecavüz suçlaması!
Ponpon kız Molly Shattuck'a tecavüz suçlaması!
Amerikan Futbol Ligi'nin en yaşlı ponpon kızı unvanına sahip olan 47 yaşındaki Molly Shattuck, 15 yaşındaki bir öğrenciye tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Baltimore Ravens takımının eski ponpon kızı Molly Shattuck'ın, 15 yaşındaki bir öğrenci ile Instagram üzerinden tanıştığı ve 3 defa cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi. 84 bin dolarlık kefaletle serbest kalan Shattuck, suçlamaları kabul etmedi.

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; söz konusu olay, okul müdürüne bırakılan isimsiz bir mektup ile ortaya çıktı. Müdürün, durumu 15 yaşındaki öğrencinin ailesine haber vermesi ile başlayan soruşturmada, polis Shattuck’un reşit olmayan çocukla birçok defa alkol içtiği ve ilişkiye girdiği öğrenildi.

Molly Shattuck, 2008’de Baltimore Ravens takımı tarafından şehrin en iyi bilinen vatandaşlarından biri olarak tanıtılıyor. 47 yaşındaki eski ponpon kız, bu yıl Maryland valiliği tarafından çalışmaları nedeniyle ödüle aday gösterilirken, sağlıklı ve enerjik yaşam hakkında da bir kitabı bulunuyor.

Amerikanın en önemli iş adamlarından biri olan Mayo A. Shattuck III ile 1997'de evlenen, 2014 Mart ayında da boşanan Shattuck'un, bu birliktelikten 3 çocuğu var.


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  haber

  ,

  Vatan

  ,

  Kız

  ,

  Yaşam

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  İddia

  ,