Pop star futbolcu maç erteletti!

Pop star futbolcu maç erteletti!
Pop star futbolcu maç erteletti!
İsveç'te hem futbol oynayan hem de pop Star'da yarışan Kevin Walker için yayıncı kuruluş, futbolcunun maçını erteletti.

( SPOR SERVİSİ) - İsveç 2. Ligi'nde Assyriska-GIF Sundsvall maçı, konuk ekipten bir futbolcu televizyonda yetenek yarışmasına katılacağı için ertelendi.

Olaylar, GIF Sundsvall'ın 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Kevin Walker'ın TV4'teki pop star yarışmasına kabul edilmesi ve burada ilerlemesiyle başladı. Hafta sonları hem futbol sahasında hem de sahnede ter döken Walker'ın iki programı 18 Ekim'de çakıştı. Lakin, pop star programını yayınlayan TV4 aynı zamanda İsveç 2. Ligi Superettan'ın da yayıncı kuruluşu olunca 'kriz' çabuk çözüldü ve GIF Sundsvall'ın maçı iki gün sonraya, 20 Ekim'e alındı.

'Çifte şampiyonluk' motivasyonuyla hayatını sürdüren Kevin Walker, Batman'e göndermede bulunarak, "Şu anda bir Bruce Wayne hayatı yaşıyorum. Tüm hafta futbol oynuyorum, hafta sonu pop star'da yarışıyorum" dedi.  

Elbette bu durum GIF Sundsvall'ın rakiplerinin ve İsveç medyasının pek hoşuna gitmedi. GIF'le birlikte Süper Lig 'e çıkma mücadelesi veren Degerfors'un takım kaptanı Niklas Klingberg "Televizyonların istedikleri her şeyi yaptırmaları çok saçma" derken Sporbladet yazarlarından Robert Laul Walker'ın önceliğinin futbol olması gerektiğini yazdı.