Prag, Lazio'nun ödünü kopardı

Beşiktaş'ı İstanbul'da yenerek Şampiyonlar Ligi'ne iyi bir başlangıç yapan Lazio, Sparta Prag karşısında bir puanı ikinci yarıda kurtardı: 2-2.

ROMA - Beşiktaş'ı İstanbul'da yenerek Şampiyonlar Ligi'ne iyi bir başlangıç yapan Lazio, Sparta Prag karşısında bir puanı ikinci yarıda kurtardı: 2-2. Konuk ekip, 27. dakikada Sionko ve 36. dakikada Poborsky ile iki farklı öne geçmesine karşın 46'da ve 61'de Simone Inzaghi'nin gollerine engel olamadı. Bu sonuçla İtalyan ekibi puanını dörde yükselterek liderliğini sürdürürken, Sparta Prag, Şampiyonlar Ligi grubunda ilk puanını almasına karşın puan cetvelinin sonunda yer aldı.
Manchester yenildi
Diğer gruplardaki sonuçlar şöyle: E Grubu: Panathinaikos (Yunanistan)-Rangers (İskoçya): 1-1 (Konstantinidis / Emerson), Stuttgart (Almanya)-Manchester United (İngiltere): 2-1 (Imre Szabics, Kevin Kuranyi /Nistelrooy-pen), F Grubu: Porto (Portekiz)-Real Madrid (İspanya): 1-3 (Costinha / Helguera, Solari, Zidane), Marsilya (Fransa)-Partizan (Sırbistan&Karadağ): 3-0, (Drogba 3), H Grubu: Ajax (Hollanda)-Club Brugge (Belçika): 2-0 (Wesley Sonck 2), Celta de Vigo (İspanya)-AC Milan (İtalya): 0-0. (Spor Servisi)