Prandelli: Galatasaray'ın olmazsa olmazı...

Prandelli: Galatasaray'ın olmazsa olmazı...
Prandelli: Galatasaray'ın olmazsa olmazı...
Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, sarı-kırmızılı takımın uluslararası imajını düşünmediğine yönelik yorumların doğru olmadığını söyledi.

İSTANBUL - Cesare Prandelli, GS TV'ye yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Lig'inde Borussia Dortmund'a yenildikleri karşılaşmadan, bu sezon Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşıp 4. yıldızı takmanın birinci hedefleri olduğunu belirttiğini hatırlatarak, "Bazıları açıklamalarımı Galatasaray 'ın uluslararası imajını kalbimde hissetmiyormuşum gibi yorumladı. Ancak bu doğru değil, biliyorum ki Galatasaray'ın olmazsa olmazı ve misyonu bu büyük ülkenin tarihini de onore ederek, yabancı takımlara karşı galip gelmektir" dedi.

Galatasaray'a iki şok birden!


Bu sezon 4. yıldığı kazanmalarının tarihi bir başarı olacağını vurgulayan İtalyan teknik adam, "Bu başarı bize şu anda bulunduğumuz ekonomik şartlardan daha iyisini sağlayacak ve bize gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılım imkanı sağlayacak. Takımım adına konuşuyorum, önümüzdeki uluslararası mücadelelerde elimizden gelen her şeyi yapacağız. Renklerimizi onurlandırmak ve Avrupa 'nın üst düzey futbolunda kalabilmek için her anımızı buna adamış durumdayız." (AA)

Avcı'dan Galatasaray açıklaması