Prandelli herkesi şaşkına çevirdi!

Prandelli herkesi şaşkına çevirdi!
Prandelli herkesi şaşkına çevirdi!
Galatasaray'ın eski teknik direktörü Cesare Prandelli, "Şampiyonlukta katkımız olduğu için mutluyuz" mesajı gönderirken, İtalyan hocanın basın danışmanı Silvia Berti ise Türk Telekom Arena'daki kutlama davetine yanıt verdi.

RADİKAL - Sarı-kırmızılı takımın, Spor Toto Süper Lig'de bitime bir hafta kala 20. şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Galatasaray 'dan olaylı bir şekilde ayrılan Cesare Prandelli adına İtalyan hocanın basın danışmanı Silvia Berti açıklamalarda bulundu.

İşte Galatasaray'ın 4 yıldızlı forması

Cimbom'un başında ligde 10 maça çıkan Prandelli'nin çok yoğun olduğunu belirten Berti, "Hoca çok çalışıyor. Ona ulaşmak bu aralar zor. 4.yıldız için tebrik ediyoruz. Şampiyonluğa giden yolda ekip olarak bizim de katkımız olduğu için çok mutluyuz" dedi.

KUTLAMALARA GELMEYECEK

Kulüp Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, tecrübeli hocayı Türk Telekom Arena'daki şampiyonluk kutlamasına davet edeceklerini açıklamıştı. Ancak bu davete olumlu yanıt gelmedi. Sabah 'a konuşan Berti, "Ne yazık ki şampiyonluk kutlamalara gelemeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal'dan 4. yıldız mesajı