@gokhan_karatas

Prandelli krizi! Aysal'ı da dinlemedi

Prandelli krizi! Aysal'ı da dinlemedi
Prandelli krizi! Aysal'ı da dinlemedi
Son yarım saat 10 kişi oynayan Arsenal'e 4-1 yenilen Galatasaray'da teknik patron Prandelli, Başkan Aysal'a adeta ters köşe yaptı. Kadroda 'istikrar' sözü veren İtalyan, İngiltere'de yine bildiğinden şaşmadı.
Haber: GÖKHAN KARATAŞ - gkaratas@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL - Roberto Mancini döneminden itibaren sarı-kırmızılı taraftarları çileden çıkaran tabloya bir türlü son verilemiyor. Vatandaşının izinden giden teknik direktör Cesare Prandelli'ye, Kulüp Başkanı Ünal Aysal da engel olamadı.

Olay adam Selçuk İnan konuştu!

'HOCAMIZLA KONUŞTUK' DEDİ AMA...

Ünal Aysal, geçtiğimiz hafta katıldığı canlı yayında, Prandelli konusundaki eleştirilere çarpıcı bir yanıt vermişti. TRT 1'de yayınlanan 'Stadyum' programına katılan Aysal, "Sorunumuz kalite değil, sayının çokluğu. 38 futbolcu olduğu için değişik kadrolar sahaya çıkabiliyor. Bu sorunu aşacağız. Hocamızla konuştuk. Standart bir kadro görev almaya başlayacak. Form düşüklüğü olması halinde, sadece o isimler değişecek" ifadelerini kullanmıştı.

7 MAÇ 7 FARKLI İLK 11!

Bu sözlerin aksine İtalyan hoca, sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çeken tabloyu devam ettirdi. Galatasaray 'ın başında 7. resmi maçına çıkan tecrübeli hocanın, 7. kez farklı 11'e görev vermesi şaşkınlık yarattı. Yeni sezonda yaklaşık 40 gün geride kalırken, Galatasaray hala 11'ini belirleyemedi.

ASİST VE PENALTI YETMEDİ!

Prandelli, 2-1'lik Sivasspor maçında bir asist yapan ve takımına penaltı kazandıran Olcan Adın'a Arsenal karşısında şans tanımadı. Trabzonspor'dan büyük uğraşlar sonucu 4 milyon Euro 'ya alınan milli fıtbolcunun yerine Goran Pandev sahaya çıktı.

Kendisine yorgun olduğunu söylediğini açıkladığı Selçuk İnan'ı 18'e almayan İtalyan teknik adam, tepki çeken sistemini İngiktere deplasmanında da uyguladı ve Felipe Melo 3'lü savunmanın görevinde oynadı. Selçuk'un yokluğunda formayı sırtına geçiren Yekta Kurtuluş ise devre arasında yerini Hamit Altıntop'a bıraktı.

Hasan Şaş: Sorun Selçuk İnan'ın kafasında