Prandelli maçtan önce Avcı'ya ne dedi?

Prandelli maçtan önce Avcı'ya ne dedi?
Prandelli maçtan önce Avcı'ya ne dedi?
İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray'ı 4-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Avcı, rakiplerini iyi analiz ettiklerini kaydederken, maç sonunda ve başında Prandelli ile aralarında geçen diyaloğu da anlattı.

Karşılaşma sonrası %100 Futbol canlı yayına katılan Abdullah Avcı, Prandelli ve oyuna yönelik açıklamalarda bulundu.

İŞTE O SÖZLER...

“Planımız şuydu, Sneijder’in buluştuğu noktalar, Burak’ın yaptığı koşular ve Melo’nun pas trafiğinde bulunması ile ilgili pratikte çalıştık. Bunları engelledik. Geçişlerde sıkıntılar yaşayan Galatasaray ’a karşı Mossoro’yu oralarda topla buluşturmak istedik.”

“KEYİFLİ BİR MAÇ OLDU”

Bugün ligde mağlup olmayan, en az gol yiyen takımız. Bunu puan olarak daha cebimize koyamamıştık. Ayaklarımız yere basmalı. Hedef takım olmaya çalışıyoruz. Keyifli bir maç oldu.”

PRANDELLİ, AVCI’YA NE DEDİ?

“Prandelli, ‘Maç öncesi analizini yaptığımda çok iyi bir takım kurmuşsun’ dedi. Maç sonunda da ‘tebrik ediyorum, güzel oyun oldu’ dedi. Bu duyguları için teşekkür ediyorum, ülkemize yeni gelen bir hoca. Dünyanın tanıdığı birisidir saygı gösterilmelidir. Ben milli takımın başındayken saygı istedim şimdi de onun için taraftarların saygı göstermesi gerektiğini düşünüyorum, başarılar diliyorum ona.
Kaynak: NTVSPOR