Prandelli taviz vermeyecek!

Prandelli taviz vermeyecek!
Prandelli taviz vermeyecek!
Galatasaray'da Anderlecht maçı sonrası görevine son verilen Cesare Prandelli, yönetimden adeta rövanşı almaya hazırlanıyor. Sözleşmesi tek taraflı feshedilen İtalyan hocanın, yönetimle uzlaşmaya varmayacağı öğrenildi.

Sarı-kırmızılı kulüpten hangi şartlarda ayrılacağı merakla beklenen Cesare Prandelli ile ilgili olarak Başkan Duygun Yarsuvat’ın “Konuşup anlaşacağız” açıklamasından sonra gözler İtalyan hocaya çevrilmişti.

Hamza Hamzaoğlu'na 500 bin Dolar!


Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; tazminatı yeni yönetim ile eski başkan Ünal Aysal’ı birbirine düşüren Prandelli’nin, son yaşanan gelişmelerden sonra Galatasaray ’ı zorda bırakacak bir tavır içinde olduğu öğrenildi. Buna göre 2015- 2016 sezonunun sonuna kadar Galatasaray’la sözleşmesi tek taraflı kulüp tarafından feshedilen teknik adamın, kesinlikle uzlaşı yolunu seçmeyeceği bildirildi.

"MEMNUNUZ DEDİLER"

Prandelli’nin, görüşmeleri sadece avukatı aracılığıyla yapacağı ancak kırgın olduğu için alacaklarından vazgeçmeyeceği belirtildi. Tecrübeli teknik adamın, konuyla ilgili yakın çevresine “İyi niyet görmedim. Yeni başkan seçildikten sonra onlara rahat hareket edebilmeleri için haber gönderdim. Aksine memnun olduklarını söylediler. Trabzonspor maçından sonra yine ben adım attım. Ama yine sorun olmadığını ilettiler. Hatta Anderlecht maçı sonrası da yine benzer yaklaşım vardı. Benimle ilgili kararı İstanbul ’da antrenmanın 50. dakikasında basınla ilgilenen yardımcım iletti. Bu tavır şık değildi” dediği öğrenildi.

Hasan Şaş'ı çıldırtan kararlar!