Prandelli yönetimi şaşırttı!

Prandelli yönetimi şaşırttı!
Prandelli yönetimi şaşırttı!
Kadroyu 24'e indirmek için Prandelli'nin kapısını çalan yöneticiler, aldıkları yanıtla şaşkına döndü.

Galatasaray 'ın kadrosunda kiralık isimlerle birlikte toplam 41 oyuncu bulunuyor. Kadrodaki şişkinlik maddi açıdan yönetimin başını ağrıtırken, yeşil sahada da Cesare Prandelli’nin çalışmasını güçleştiriyor.

Wesley Sneijder net konuştu

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; İtalyan çalıştırıcı bu sorunu uzun süredir ekibi ile paylaşırken, yeni yönetim de bu konuya el attı. Duygun Yarsuvat ve ekibi, göreve gelmelerinin ardından mali tedbirler çerçevesinde çalışmaya başladı ve Prandelli ile bu konu için masaya oturdu.

Yöneticiler, İtalyan hocadan kadronun azaltılmasını talep ederken tepkisini ise biraz da tedirginlik içinde bekledi. Fakat Prandelli’nin sözleri yönetimi de bir anda kadroyu savunur duruma getirdi.

"20 DEĞİL 24 OLSUN"

Prandelli, yönetimin “Kadroyu azaltalım” önerisine hiç beklemeden “Hemen azaltalım. 20 kişi bana yeter” derken aklında pazarlık paylarının ardından 24 sayısı olan yönetim bir anda ne yapacağını şaşırdı.

Takıma yeni transfer edilen ve gelecekte takıma katkı sağlamaları planlanan oyuncuların da takımdan gönderileceğinin korkusuna kapılan yönetim, Prandelli’den kadronun 24’te tutulmasını istedi. Kurt hocadan devre arası kampına aklında soru işareti olan genç oyuncuları da götürmesini isteyen yöneticiler, Antalya ’da yapılacak kampın ardından bir eleme daha yaparak 24 kişilik kadro ile ikinci yarıya başlamak üzere el sıkıştı.

Duygun Yarsuvat'ın mutlu günü