Prandelli'den 4 yıldızlık kanıt!

Prandelli'den 4 yıldızlık kanıt!
Prandelli'den 4 yıldızlık kanıt!
Galatasaray, CAS'ta Prandelli için "Avrupa hedeflerimizi yerine getirmedi" diyecek ama İtalyan hoca Prandelli "Ünal Aysal, gözümün içine baktı ve 4. yıldızı istedi" diyerek maketli fotoğrafı kanıt olarak gösterecek

RADİKAL - Galatasaray ’dan iki yıllık ücretinin yanı sıra şampiyonluk-kupa primlerini ve yardımcılarının maaşlarının ödenmesi için CAS’a giden Cesare Prandelli’nin bu davasında sarı-kırmızılı yönetimin yapacağı savunma kafaları karıştırdı.

Sabah’ın haberine göre; Hukuk profesörü olan İkinci Başkan Hamdi Yasaman’ın “Amacımız Türk olmayan takımları yenmek” diyerek kulübü kuran Ali Sami Yen’in hedeflerini İtalyan hocanın yerine getirmediği ve “Hedefimiz 4. Yıldız” dediği için CAS’taki davayı kaybedeceğini ifade etti.

Galatasaray-Beşiktaş maçında skandal: Galatasaray hükmen yenik sayılabilir


Yarsuvat başkanlığındaki yönetimin, bu sezonki ücretini alması halinde davasını çekeceğini söyleyen Prandelli’ye ödenecek parayı yeni yönetime bırakmak istediği ve yönetimde bazı isimlerin “Parayı şimdi ödemezsek CAS’ta iki katını öderiz” diyerek fikir ayrılığına düştüğü öğrenildi.

Prandelli’nin ise davada imza törenindeki “Aysal gözümün içine baktı ve 4. yıldızı istedi” sözünü hatırlatarak, 4. Yıldız maketinin fotoğrafını sunacağı öğrenildi.

Galatasaray Başkanı: ABD Fethullah Gülen'i vermez


BAŞKAN KAÇTI!

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat Cesare Prandelli ile alacakları konusunda kesin bir anlaşmaya varamadıklarını dile getirerek, şunları söyledi: “Prandelli işiyle başkan vekilim Hamdi Yasaman ilgileniyor. Görüştüler ama kesin bir sonuca varmadılar. Prandelli her zaman CAS’a gidebilir. Biz de zaten karşı argümanları hazırlamış durumdayız. Biz Prandelli’yi başarısızlığından dolayı gönderdik.”

Emre Çolak'ın 'dalya' heyecanı