Prandelli'nin yeni prensi Bruma

Prandelli'nin yeni prensi Bruma
Prandelli'nin yeni prensi Bruma
Avusturya kampının en çalışkan ismi olarak dikkati çeken Bruma, teknik direktör Cesare Prandelli'nin yeni prensi oldu.

Galatasaray 'da teknik direktör Cesare Prandelli'nin yeni sezon öncesi en çok güvendiği isimlerin başında Bruma geliyor. Geçen sezonun ortalarında ağır bir sakatlık geçiren ve yaklaşık 6 aylık tedavi sürecinin ardından takıma dönen Portekizli futbolcu için İtalyan teknik adam özel çalışmalar yaptırıyor.

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Elazığspor maçındaki sakatlığının ardından operasyon geçiren Bruma, sağlık heyetinin başarılı ve çalışması ve yaptığı bireysel antrenmanlarla kısa sürede sakatlığını atlattı. Yaz süresince özel antrenmanlarını aksatmayan genç oyuncu, Avusturya Kampı'nın en çalışkan ismi olarak dikkati çekiyor. Sakatlığını atlatmasının yanında fiziksel olarak güçlenen Bruma, adeta Prandelli'nin koruması altına girdi.

Tecrübeli hoca, genç öğrencisiyle sık sık özel özel görüşmeler gerçekleştiriyor. Bruma'nın tam anlamıyla hazır olabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu vurgulayan Prandelli, Bruma'dan sabırlı ve disiplinli şekilde çalışmalarını sürdürmesini istedi. (Lig TV)