Prandelli'nin yerine kim gelecek?

Prandelli'nin yerine kim gelecek?
Prandelli'nin yerine kim gelecek?
Galatasaray'da başkanlık yarışı kızışırken başkan adayları yeni dönemde hangi teknik direktör ile çalışmayı düşündüklerini tek tek açıklıyor.

Galatasaray 'da yeni başkanın belirleneceği 25 Ekim'deki kongrenin ardından teknik direktör değişikliği de yaşanacak gibi görünüyor. Alp Yalman'la girdiği başkanlık yarışında bir adım önde olduğu belirtilen Duygun Yarsuvat, listesindeki Abdurrahim Albayrak'a "Lucescu'yu ikna et" talimatı verdi bile.

Faruk Süren'den düşündüren iddia!

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Albayrak yakın dostu Lucescu'yla görüşmek için yarın Ukrayna'ya gidecek. Yarsuvat'ın başkan seçilmesi durumunda Galatasaray'da futbolun başına geçecek olan Albayrak, Lucescu'yu ikna edeceğine inanıyor.  Ukrayna'daki siyasi karışıklık nedeniyle Shakhtar Donetsk'ten ayrılmak isteyen Rumen çalıştırıcının, Albayrak'ın teklifini kabul etmesi durumunda Galatasaray yeni döneme eski teknik direktörü ile başlayacak.

Prandelli istifa edecek mi?

ALP YALMAN'IN HOCA ADAYI DENİZLİ

Diğer yandan, Başkan adaylarından Alp Yalman'ın, takımın başına Mustafa Denizli'yi getirmek istediği biliniyor. Şu sıralarda Lig TV'de yorumculuk yapan ve aynı zamanda gazete yazarlığına devam eden Denizli'nin ilk etapta sportif direktör sıfatıyla kulüpten içeri alınması planlanıyordu.

Ancak Galatasaray kötü sonuçlar almaya devam ederse, Denizli'nin doğrudan teknik direktörlük koltuğuna oturabileceği belirtiliyor. Hatta Yalman'ın tecrübeli çalıştırıcıyla görüştüğü ve kendisine şimdiden bir ekip hazırlaması talimatını verdiği ifade ediliyor.

İşte Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat'ın listeleri