Prandelli'ye ağır eleştiri: Elveda!

Prandelli'ye ağır eleştiri: Elveda!
Prandelli'ye ağır eleştiri: Elveda!
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund'a 4-0 yenilmesi, teknik direktör Cesare Prandelli'nin ülkesi İtalya'da yankı buldu.

ROMA - İtalyan basını, Şampiyonlar Ligi'nde henüz galibiyeti olmayan Galatasaray 'ın, taraftarı önünde Borussia Dortmund'a 4-0 mağlup olması sonrası teknik direktör Cesare Prandelli'yi hedef tahtasına koydu.

Prandelli itiraf etti, Galatasaraylılar çıldırdı!


LA GAZZETTA DELLO SPORT
- Prandelli riskte. Kupa Galatasaray için bir bayram havasında geçmiyor, Prandelli'yi doğradılar.
- Borussia'nın İstanbul 'daki pokeri: Galatasaray sonuncu ve neredeyse elendi. İtalya Milli Takımı'nın eski teknik direktörü yeniden fırtınaya kapıldı.
- Borussia Dortmund'un ortaya koyduğu çerçeve, hala Şampiyonlar Ligi'nde olduğunu gösteriyor. Prandelli'nin fotoğrafı ise onun Galatasaray'daki kırılgan kalesinin parçalandığını gösteriyor. Bugün hakkında atılan öfkeli başlıkları ve koltuğuna yapılacak saldırıları yeniden okumak zorunda kalacak. Galatasaray derbiden ( Fenerbahçe ) zaferle ayrılmasaydı, Prandelli cehennemi daha çok yaşayabilirdi. Avrupa macerası çok sert ve bu ona iyi gelmeyecek.

TUTTOSPORT
- Borussia süper, elveda Prandelli.
- Almanlar İstanbul'da görkemli bir baskı yaptı. Prandelli bir kez daha yetersizliğini ve tutarsızlığını ortaya koydu. 4-0'lık sonuç, matematiksel olmasa da Türklerin Şampiyonlar Ligi'nden elenmesinin işareti.

CORRİERE DELLO SPORT
- Prandelli battı. Borussia Türkleri boğdu, Prandelli'nin durumu şüpheli.
- Prandelli yeniden yıkıldı, elveda Avrupa. İtalyan teknik adam kulübede çöktü kaldı.
- Prandelli bir üst tura çıkma şansından uzaklaştı, şimdi ise Avrupa Ligi'nde devam etmek için ölümcül taklalar atması lazım.

LA REPUBBLİCA
"Prandelli'nin felaketi. Galatasaray, evinde parçalara ayrıldı." Esma Çakır (DHA)

'Bu takım bize bir beden büyüktü'