Prandelli'ye Ali Dürüst ayarı

Prandelli'ye Ali Dürüst ayarı
Prandelli'ye Ali Dürüst ayarı
Galatasaray'da Trabzonspor yenilgisi sonrası yapılan açıklamalar masaya yatırıldı. Sportif A.Ş yöneticisi Ali Dürüst ve yönetici Abdürrahim Albayrak, teknik direktör Cesare Prandelli ile görüşerek, 3-0'lık yenilgiyi ve maç sonu konuşmaları görüştüler.

RADİKAL - Öncelikle Wesley Sneijder'in ilk 11'de oynatılmamasının tartışıldığı görüşmede, Ali Dürüst'ün, teknik direktör Cesare Prandelli'ye "Elinde bir kozun varsa sahaya süreceksin. Elindeki silahını neden kullanmayacaksın?. Yenilgi futbolda var. Yenilebiliriz, ama böyle kötü ve ezik oynayarak değil. Biz Galatasaray 'ız" diye çıkıştığı öğrenildi.

Anderlecht-Galatasaray maçına Hırvat hakem


İtalyan hocanın ise Trabzonspor maçının tartışılan ilk 11'i hakkında izahat verdiği ve Hollandalı yıldızı milli takımdan yorgun döndüğü için sakatlık riskini de düşünerek oynatmadığını söylediği belirtildi.

Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak ayrıca, futbolcularla da görüşerek, İtalyan teknik direktör ile yola devam ettiklerini ilettiler ve en azından UEFA Avrupa Ligi'ne devam etmek için Anderlecht maçının kazanılmasını istediler. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)  

Dzemaili ve Hakan salonda çalıştı