Predrag Rajkovic'e iki talip daha

Predrag Rajkovic'e iki talip daha
Predrag Rajkovic'e iki talip daha
Sırp ekibi Kızılyıldız'ın genç kalecisi Predrag Rajkovic'e, Galatasaray'ın dışında İngiltere ve Almanya'dan iki kulübün talip olduğu öne sürüldü.

SARAYBOSNA - Adı Galatasaray 'la anılan Predrag Rajkovic'in menajeri Zoran Stojadinovic, Sırbistan medyasına yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın yanı sıra Avrupa 'dan iki kulübün daha Rajkovic'e talip olduğunu söyledi.

Galatasaray ile Kızılyıldız arasındaki görüşmeden haberdar olduğunu ancak detaylar konusunda bilgisi bulunmadığını aktaran Stojadinovic, "Sadece oyuncumun çıkarlarını koruyorum. Henüz kendisine ulaşan somut bir teklif yok" dedi.

Gelecek hafta içinde iki Avrupa kulübünün daha Sırp file bekçisi için Kızılyıldız'ın kapısını çalacağını aktaran Stojadinovic, "Kızılyıldızlı yöneticilere iki teklif sunacağım. Tekliflerden biri Almanya , diğeri İngiltere'den. Bu süre içinde Galatasaray ile anlaşılırsa, bu iki takımın elleri boş kalacak" diye konuştu.

Bu arada Sırbistan medyası, Kızılyıldız'ın 19 yaşındaki Rajkovic'i 3 milyon Euro karşılığında Galatasaray'a vermeye hazır olduğunu da iddia etti. (AA)