Prova ciddi, takım yarım

Fenerbahçe, ligin ikinci dönem hazırlık çalışmalarına bugün başlıyor. 12 günlük iznin ardından Samandıra Tesisleri'nde toplanacak olan Sarı-Lacivertliler'de, durumu henüz netlik kazanmayan İsrailli Revivo takıma katılmayacak.

İSTANBUL - Fenerbahçe, ligin ikinci dönem hazırlık çalışmalarına bugün başlıyor. 12 günlük iznin ardından Samandıra Tesisleri'nde toplanacak olan Sarı-Lacivertliler'de, durumu henüz netlik kazanmayan İsrailli Revivo takıma katılmayacak. Sakatlıkları bulunan Rüştü, İsmail ve Serhat'ın tedavilerinin sürdüğü, uzun süredir sakat olan Mirkoviç'in ise takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği belirtildi Genç golcü Serhat'ın sakatlığının ciddi olduğu ve bir hafta antrenmanlara katılmayacağı açıklandı. Oğuz Çetin yönetiminde ikinci dönemin ilk çalışmasını yapacak olan Sarı-Kanaryalar yarın hazırlıklar için Antalya'ya gidecek.
Final maçı 17 Ocak'ta
Fenerbahçe, ikinci dönem hazırlık çalışmalarında Antalya'da katılacağı Efes Pilsen Cup Turnuvası'nda, Avrupa'nın güçlü takımlarıyla mücadele edecek. Sarı-Lacivertli takım, yer aldığı A Grubu'nda 11 Ocak cumartesi günü Almanya'nın Werder Bremen, 15 Ocak'ta Hollanda'nın PSV Eindhoven takımlarıyla karşılaşacak. Fenerbahçe, grubunu ilk sırada tamamlarsa, B Grubu'nun birincisi ile 17 Ocak cuma günü final maçında karşı karşıya gelecek.
Antalya'daki turnuvada B Grubu'nda ise Trabzonspor, Hertha Berlin (Almanya) ve Spartak Moskova (Rusya) takımları yer alıyor. Antalya'da 15 gün kamp yapacak olan Fenerbahçe, 19 Ocak pazar günü İstanbul'a dönerek, hazırlıklarını burada sürdürecek. (Spor Servisi)