'Psikolojik üstünlük' göndermesi

'Psikolojik üstünlük' göndermesi
'Psikolojik üstünlük' göndermesi
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Fenerbahçe derbisi öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şükrü Ergün, Franz Beckenbauer’in Didier Drogba ile ilgili açıklamalarından, Fenerbahçe derbisine kadar pek çok konu hakkında konuştu.

"Bu Galatasaray Kadıköy'de..."


"KARANLIKTA ALINAN KUPA..."

Radyospor’da Senad Ok ile Haber Merkezi programına katılan Ergün, "Psikolojik üstünlüğe inanmıyorum. Fenerbahçeli dostlarımızın çıkardığı bir şey bu. Belki bir dönem şanssızlık olabilir, ama o dönem geçti. Bu sefer Kadıköy’de galibiyet olabilir. Karanlıkta, Kadıköy’de alınan kupa psikolojik üstünlüğün kanıtıdır herhalde" dedi.

"DROGBA’NIN GOLÜ İÇİNDE KALDI HERHALDE?"

"Beckenbauer neden böyle açıklamalar yaptı bilmiyorum. Gündemi mi değiştirmek istedi. Bir kıskançlık mı var? Yoksa Bayern Münih'e Drogba’nın attığı gol içinde mi kaldı? Bilemiyorum. Ayıp etti, kendini rezil etti. Benim için idol futbolculardan biriydi. Ama bu imaj artık dağıldı."

Drogba o hareketi yine yaptı


DROGBA TEKNİK DİREKTÖR OLABİLİR

"Didier Drogba’yı mümkün olduğunca takımda tutmayı amaçlıyoruz. Futbolcu, motivatör, belki de ileride teknik direktör. Kaybedilmemesi gereken bir değer."

"EN GÜÇLÜ ADAY GALATASARAY"

"İyi bir kadromuz var. Biraz geride kalmamız çalkantılı geçirdiğimiz dönem ve yabancı sınırlaması ile alakalı. Galatasaray, şampiyonluğun en büyük adayıdır."

Galatasaray'a yeni sponsor