'Quaresma üzüntüden ağlamış'

'Quaresma üzüntüden ağlamış'
'Quaresma üzüntüden ağlamış'
Quaresma'nın, Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle eleştirilmesine Siyah-Beyazlı yönetim sessiz kalmadı.

Fanatik Gazetesi'ne konuşan Yönetici Metin Albayrak, Quaresma tartışmalarına açıklık getirdi. Albayrak, Bizim oyuncumuz, altın ise amacımız onu pırlantaya çevirmek. Bir hata yaptı idam sehpası kuruldu. Bunu yapanlar apaçık Beşiktaş düşmanı. Asıl üzücü olan bu iddiaları ortaya atanların Beşiktaşlı olmaları” dedi.

‘Bir daha asla görmez’

Quaresma’nın değişmediği yönündeki eleştirilere de cevap veren siyah-beyazlı yönetici, “Quaresma artık bir baba. Çok çalışıyor. Kazanmaktan başka düşüncesi yok. Maçta da bir an önce gol atma adına refleks kurbanı oldu. Geldiği günden bu yana hiç kimseye saygısızlığı olmadı. Disiplinsiz hareketi yok. Herkesten üzgün, asla bir daha bunu yapmaz.” diye konuştu.

‘Üzüntüden ağlamış’

Quaresma hakkında sözlerini sürdüren Albayrak, “ Maç sonrası üzüntüsünden ağlamış. Başta Şenol hocamız olmak üzere herkesten defalarca özür diledi. Kendisinden beklentilerimiz en üst seviyede. Taraftarımızın da çok sevdiği bir yıldız. Şampiyonluklarımızda büyük pay sahibi olacak. Yönetim, teknik ekip, futbolcular ve camiamız hep yanında olacağız. Nasıl Melo, Emre, Sneijder gibi oyuncuların liderlik vasfı varsa, Quaresma’da da var. Saha içinde takımın liderliğini yapıyor. Bu tür isimler zaman zaman hiç beklenmedik hatalar yapabiliyor. Liderlik Quaresma’nın ruhunda var ve onu sahaya verirken hırsının kurbanı oldu.” ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Altın

  ,

  sneijder

  ,

  Fanatik

  ,

  gol

  ,

  zaman

  ,

  maç

  ,

  yönetim